Valodu kursi - Pygmalion valodu centrs


Mūsu uzņēmumā - Pygmalion valodu centrs, tiek piedāvāti valodu kursi biznesa klientiem, privātpersonām un arī bērniem. Apmācības notiek klātienē, kā arī ir iespēja apgūt savu mīļāko valodu Online.

Online valodu kursi mūsdienās aktualizējas aizvien vairāk. Līdz ar to, mēs esam sagatavojuši Online programmas tiem klientiem, kuriem ir ērti apgūt izvēlēto valodu tiešsaistē.

Pygmalion valodu centra speciālisti vienmēr nāks talkā, lai Jūs ērti un kvalitatīvi varētu apgūt izvēlēto valodu. Katrs no Pygmalion valodu centrs personāla ir augsti kvalificēts speciālists un ir vienmēr gatavs sniegt konsultācijas valodu apguvē.

Mūsu mājaslapā ir pieejami valodu testi. Pēc valodu testu veikšanas jūs varēsiet noteikt, kāds ir jūsu izvēlētās valodas kompetences līmenis.

Valodu kompetences līmeņu skaidrojumu ir iespējams aplūkot šeit. Uzzinot savu kompetences līmeni Jums būs vieglāk saprast, kāda līmeņa valodu kursi Jums būtu piemērotāki.

Valodu kursi, kurus nodrošina augsti kvalificēti speciālisti vienmēr būs interesanti gan mācoties individuāli, gan nelielā grupā, it sevišķi apgūstot tos ar komunikatīvo metodi.

Apgūstot jaunu valodu un/vai atsvaidzinot savas zināšanas, Jūs iegūsiet jaunu pasaules pieredzi citā valodā. Valodu kursi, un vispār valodu apguve ir kā labs ceļvedis "citā" pasaulē, tradīcijās un garīgajās vērtībās.

Pygmalion valodu centrs atrodas pašā Rīgas centrā. Līdz ar to ir ērti piekļūt gan ar sabiedrisko transportu, gan ar auto.

Aicinām pieteikties jaunajam 2020./2021.mācību gadam! Valodu kursi Angļu, vācu, spāņu, itāļu, latviešu, franču, krievu valodās skolēniem un pieaugušajiem, nelielās grupās vai individuāli.

Izvēlies Pygmalion valodu centrs valodu kursus!

UK Flag
Angļu valoda

Angļu valoda

Angļu valoda ir rietumģermāņu valoda, kura ir dzimtā valoda 500 miljoniem cilvēku un pēc šī rādītāja ir trešajā vietā pasaulē.

German Flag
Vācu valoda

Vācu valoda

Vācu valoda ir viena no pasaules visizplatītākajām valodām. Sevišķi daudz vācu valodas runātāju ir centrālajā Eiropā.

Spanish Flag
Spāņu valoda

Spāņu valoda

Spāņu valoda ir romāņu valoda, kura ir dzimtā valoda 329 miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Italian Flag
Itāļu valoda

Itāļu valoda

Itāļu valoda runā apmēram 70 miljoni cilvēku, galvenokārt Itālijā. Tā ir oficiālā valoda Itālijā, Vatikānā ,Sanmarīno, Šveicē.

Latvian Flag
Latviešu valoda

Latviešu valoda

Latviešu valoda ir dzimtā valoda apmēram 1,7 miljoniem cilvēku, galvenokārt Latvijā, kur tā ir vienīgā valsts valoda.

French Flag
Franču valoda

Franču valoda

Franču valodā kā dzimtajā valodā visā pasaulē runā apmēram 110 miljoni cilvēku un ir oficiālā valoda 28 pasaules valstīs.

Russian Flag
Krievu valoda

Krievu valoda

Krievu valoda ir teritoriāli ļoti plaši izplatīta Eirāzijas kontinentā. Krievu valoda ir viena no ANO darba valodām.

Swedish Flag
Zviedru valoda

Zviedru valoda

Zviedru valoda ir indoeiropiešu valodu saimes ziemeļģermāņu valoda, kuru prot aptuveni 10 miljoni cilvēku.

Aktuālā informācija


VIAA projekts

VIAA projekts - Jaunumi

JAUNUMS ! Nodarbības Datorzinību programmās VIAA projekta ietvaros notiks ATTĀLINĀTI! Aicinām interesentus no visas Latvijas izmantot šo iespēju un pieteikties līdz 22.oktobrim.

Angļu valoda bērniem

Angļu valoda bērniem - Jaunumi

Valodu zināšanas - dzīve bez robežām! Piesaki savu bērnu jau šodien.

Sagatavošanās IELTS eksāmenam

Sagatavošanās IELTS eksāmenam - Jaunumi

Kursa sākums 09. novembrī! Nodarbības pirmdienās, trešdienās un piektdienās no plkst. 18:30-20:45. Kursa ilgums 33 stundas, 4 nedeļas. Izmanto iespēju sagatavoties IELTS vai TOEFL iBT eksāmeniem, lai sasniegtu labāku rezultātu!

Tuvākie valodu kursi