Valodu kursi - Pygmalion valodu centrs


Valodu centrā Pygmalion ir plaša valodu kursu izvēle. Pie mums var apgūt angļu, itāļu, krievu, latviešu, franču, spāņu un vācu valodu. Mūsu valodu kursi ir pieejami gan pieaugušajiem, gan bērniem, mācības notiek nelielās grupās vai individuāli, ar un bez priekšzināšanām.

Mūsu valodu centru izvēlas arī biznesa klienti. Mēs piedāvājam Jūsu vajadzībām atbilstošu biznesa valodas prasmju apguvi, palīdzam pilnveidot biznesa videi raksturīgo lietišķo komunikācijas stilu un tai raksturīgo terminoloģiju.

Mūsu pasniedzēji ir augsti kvalificēti, pieredzējuši speciālisti, kuri mācību procesā sniedz atsaucīgu, motivējošu un draudzīgu atbalstu valodas prasmju apguvei. Pygmalion pasniedzēji vienmēr ir atvērti sadarbībai, lai sasniegtu Jūsu mērķus valodas apguves izaicinājumā.

Valodu kursos tiek pilnveidota runas (izruna, paplašināts vārdu krājums, pareizi veidotas vārdformas un teikumi, izmantojot apgūto gramatiku), lasīšanas un klausīšanās prasme.

Mūsu pasniedzēji valodu kursu apguvē gan grupu nodarbībās, gan individuālajās nodarbībās pielieto komunikatīvo metodi. Apmācāmie tiek iesaistīti saziņas procesā ar pasniedzēju, ļaujot brīvi komunicēt svešvalodā, mazinot valodas barjeru un vienlaikus veicinot arī ātrāku valodas prasmju apguvi.

Pirms valodu apgūšanas un kursu uzsākšanas piedāvājam iespēju aizpildīt standartizētu valodu testu, lai noskaidrotu un pārliecinātos par savu līdzšinējo valodas prasmju līmeni izvēlētajā valodu kursā. Plašāk ar valodu prasmju un zināšanu līmeņu skaidrojumu varat iepazīties šeit. Neatkarīgi no tā, uzsākot valodu apmācības, mūsu pasniedzēji noskaidros Jūsu valodas prasmju līmeni, pielāgos valodas apguves programmu Jūsu zināšanām, lai mācību process būtu atbilstošs, viegli apgūstams, lai valodu kursi būtu Jums patīkami.

Mūsu valodu kursi sniedz iespēju ne tikai paplašināt redzesloku un apgūt jaunas zināšanas, bet arī veidot jaunus sadarbības kontaktus un veicināt Jūsu profesionālo izaugsmi. Darba tirgū valodu prasmes ir būtiskas, nereti tā var būt priekšrocība izaugsmei, kas vienlaikus veido un stiprina pārliecību par Jūsu spējām un kompetenci.

Valodu kursi pie mums noris klātienē vai mācoties attālināti. Online valodu kursi ir ērti un aktīvam dzīves ritmam piemēroti.

Valodu kursi klātienē notiek Pygmalion valodu centra mācību telpās Rīgas centrā, Pērses ielā 9/11. Pie mums ir ērti nokļūt ar sabiedrisko transportu, kā arī pieejamas tuvumā esošās autostāvvietas.

Aicinām pieteikties jaunajam 2023./2024. mācību gadam. To ērti var izdarīt, aizpildot pieteikuma formu. Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu speciālists ar Jums sazināsies par valodu kursu uzsākšanu.

UK Flag
Angļu valoda

Angļu valoda

Angļu valoda ir rietumģermāņu valoda, kura ir dzimtā valoda 500 miljoniem cilvēku un pēc šī rādītāja ir trešajā vietā pasaulē.

German Flag
Vācu valoda

Vācu valoda

Vācu valoda ir viena no pasaules visizplatītākajām valodām. Sevišķi daudz vācu valodas runātāju ir centrālajā Eiropā.

Spanish Flag
Spāņu valoda

Spāņu valoda

Spāņu valoda ir romāņu valoda, kura ir dzimtā valoda 329 miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Italian Flag
Itāļu valoda

Itāļu valoda

Itāļu valoda runā apmēram 70 miljoni cilvēku, galvenokārt Itālijā. Tā ir oficiālā valoda Itālijā, Vatikānā ,Sanmarīno, Šveicē.

Latvian Flag
Latviešu valoda

Latviešu valoda

Latviešu valoda ir dzimtā valoda apmēram 1,7 miljoniem cilvēku, galvenokārt Latvijā, kur tā ir vienīgā valsts valoda.

French Flag
Franču valoda

Franču valoda

Franču valodā kā dzimtajā valodā visā pasaulē runā apmēram 110 miljoni cilvēku un ir oficiālā valoda 28 pasaules valstīs.

Russian Flag
Krievu valoda

Krievu valoda

Krievu valoda ir teritoriāli ļoti plaši izplatīta Eirāzijas kontinentā. Krievu valoda ir viena no ANO darba valodām.

Aktuālā informācija


Bezmaksas kursi ar NVA kuponu

Bezmaksas kursi ar NVA kuponu - Jaunumi

ANGĻU valodas kursi nodarbinātām personām ar NVA kuponu BEZ MAKSAS. Sadarbībā ar Nodarbinātības aģentūru tiek uzsākta pieteikumu pieņemšana angļu valodas programmu apguvei nodarbinātām personām. Nodarbības mūsu centrā notiks attālināti, Zoom platformā 2 vai 3 reizes nedēļā 18.00–21.00. Kursa garums 100 stundas, 2 vai 3 mēneši. Gaidīsim jūsu pieteikumus! https://www.nva.gov.lv/lv/bezdarba-riskam-paklauto-personu-apmaciba-muzizglitiba

Sagatavošanās IELTS eksāmenam

Sagatavošanās IELTS eksāmenam - Jaunumi

Nodarbības pirmdienās, trešdienās un piektdienās no plkst. 18:30-20:45. Kursa ilgums 32 stundas, 4 nedēļas. Nodarbības notiks attālināti. Vietu skaits ierobežots. Cena par visu kursu 224.00EUR.

Angļu valoda bērniem

Angļu valoda bērniem - Jaunumi

Investējiet jūsu bērna nākotnē, svešvalodu zināšanas ir labākās investīcijas! Sagatavošanās 9./12. klašu eksāmeniem, IELTS vai sarunvalodas programmas.

Tuvākie valodu kursi