Par mums

Par mums - Pygmalion valodu centrs


PYGMALION valodu centrs tika dibināts 2003. gadā. Tā ir valsts akreditēta izglītības iestāde ar plašu licencēto valodu programmu klāstu bērniem, pieaugušajiem un korporatīvajiem klientiem.

Mēs nodarbojamies tikai ar svešvalodu apmācību un uzskatām, ka darām to profesionāli. Mūsu valodu centrā tiek piedāvāti kvalitatīvi, uz rezultātu orientēti valodu kursi. 20 gadu darbības laikā vairāk nekā 10 000 pateicīgu klientu ir sasnieguši izvirzītos mērķus, apgūstot angļu, spāņu, franču, itāļu, vācu, krievu un latviešu valodas kopā ar mums.

Mūsu komanda sastāv no augsti kvalificētiem un pieredzējušiem vietējiem un ārzemju pasniedzējiem, kuri nepārtraukti pilnveido savu kvalifikāciju, apmeklējot profesionālās pilnveides kursus gan Latvijā, gan ārzemēs.

Esam radījuši omulīgu tikšanās vietu, kur vēlamies dalīties savā pieredzē, zināšanās un sniegt atbalstu Jūsu mērķu sasniegšanai!

Pygmalion valodu centrs

Izglītības iestādes nolikums

Profesionālās tālākizglītības centra pašvērtējums

Iekšējās kārtības noteikumi

Attālināto mācību organizēšanas un īstenošanas noteikumi

Mūsu komanda - Pygmalion valodu centrs


Rohan - Angļu valodas skolotājs
Rohan - Angļu valodas skolotājs

Sveiki! Esmu Rohans, kvalificēts pasniedzējs ar TEFL sertifikātu un diviem Kembridžas TKT sertifikātiem. Angļu valoda man ir dzimtā, un es pasniedzu to jau vairāk nekā 7 gadus. Esmu dzīvojis un strādājis divās valstīs un ar visām vecuma grupām. Priecāšos satikt tevi un palīdzētsasniegt tavus mērķus! Man tu vienmēr varēsi uzdot tik daudz jautājumu, cik ir nepieciešams. Jauku dienu un uz drīzu tikšanos!

Diāna - English teacher
Līna - Franču valodas skolotāja

Bonjour! Mani sauc Līna, esmu franču valodas pasniedzēja. Esmu ieguvusi bakalaura grādu franču filoloģijā Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātē, pašlaik studēju maģistra līmeņa programmā “Romānistika”.

Mans mērķis nodarbībās ir izskaidrot mācību vielu un izveidot pozitīvu un aizraujošu mācību atmosfēru.

Viens apprendre le français avec moi!

Diāna - English teacher
Agnese - Itāļu valodas skolotāja

Buongiorno! Mani sauc Agnese, esmu itāļu valodas pasniedzēja. Jau piecus gadus dzīvoju Itālijā, un tās valoda ir mans ikdienas saziņas līdzeklis. Valoda, ko ļoti mīlu! Esmu ieguvusi grādu starptautiskajās attiecībās (RSU) un maģistra grādu pedagoģijā (LU). Ir bijis tas gods studēt Dženovas universitātē (sertifikāts CILS C2) un Boloņas universitātē (MD). Pygmalion valodu centrā strādāju no 2015. gada. Savā darbā īpaši augstu vērtēju individuālo pieeju, jo katrs students ir unikāls savā spējā iemācīties kaut ko jaunu. Kopā mēs atradīsim vislabāko pieeju tieši Tev, lai ne tikai gūtu prieku no rezultātiem, bet arī no paša mācīšanās procesa.

Diāna - English teacher
Diāna - English teacher

Hello! My name’s Diāna and I’m an English teacher at Language centre Pygmalion. I’m open-minded and passionate about helping and guiding my students towards language success. Join my class so I can help you improve your English skills and take those to the next level.

Diana is available for online and on site group or individual adult classes.

Julia - English teacher
Julia - English teacher

Hi my name's Julia and I teach English at Pygmalion Language School here in Riga. I love working with students of all ages, whether they are children or adults. What I enjoy most in my job is the feedback I get from my students. I feel happy when my students feel confidence in using the language and express their ideas using the skills they acquired in our classes.

This year has been a challenging one for all of us and we feel the need to adjust to new circumstances. If you are looking for an English course, come and join us in Zoom or on site. It'll be fun I promise!

Anna - Itāļu valodas skolotāja
Anna - Itāļu valodas skolotāja

Ciao! Mani sauc Anna, esmu itāļu valodas pasniedzēja. Itālija un tās valoda ir mana kaisle un mans dzīves stils, ar kuru manās nodarbībās cenšos “aplipināt” manus studentus. Manu nodarbību laikā man patīk radīt neformālu un draudzīgu atmosfēru, kurā students justos droši un komfortabli. Es vienmēr priecājos par katru vismazāko sasniegumu un gaidu jaunus studentus, ar kuriem dalīties ar vienreizēji skaisto un melodisko itāļu valodu.

Esmu ieguvusi bakalaura grādu Messinā (Itālijā) un sertifikātus CILS C2 un DITALS Sjēnas Universitātē.

Inese - Latviešu valodas skolotāja
Inese - Latviešu valodas skolotāja

Sveicināti! Esmu Inese, latviešu valodas pasniedzēja ar vairāk nekā 20 gadu darba pieredzi dažādās mācību programmās.

Mīlu savu darbu un cilvēkus, cenšos palīdzēt ikvienam apgūt mūsu mazās, bet tik ļoti skaistās valsts valodu un pēc iespējas ātrāk integrēties sabiedrībā.

Mūsu nodarbībās Jūs vienmēr jutīsieties gaidīts un novērtēts. Iegūsiet jaunus draugus, domubiedrus, kvalitatīvas zināšanas un stimulu turpmākajam mācību procesam.

Irina - English teacher
Irina - English teacher

Have a great time learning English!

I am a certified professional language teacher and I would be delighted to help you on your journey of improving your English. I've been teaching to students of all ages both in Latvia and abroad. My lessons are easy-going, fun and interactive so you will feel comfortable while you learn. I love to see my students progress and meet their goals. Feel free to get in touch and book your course!

Natālija - Franču valodas skolotāja
Natālija - Franču valodas skolotāja

Bonjour, je m'appelle Natalia, je suis prof de francais) Mani sauc Natālija, jau ilgu laiku esmu franču valodas pasniedzēja. Esmu pārliecināta, ka valodu apgūšana ir ne tikai liels darbs, bet arī liels prieks! Centos, lai manās nodarbībās būtu labvēlīga un radoša atmosfēra Nāciet pēc zināšanām un labu garastāvokli!))

Tatjana - Deutschlehrerin
Tatjana - Deutschlehrerin

HALLO! Mein Name ist Tatjana. Ich bin Deutschlehrerin. Ich habe nicht nur eine große Erfahrung,sondern auch einen Magistergrad!

Immer arbeite ich für das Ergebnis! Mit meinen Studenten habe ich ausgezeichnete Verhältnisse.

Ich kann online, individuell und in Gruppen bei "Pygmalion" unterrichten! Willkommen!!