Krievu valoda bērniem
← Doties atpakaļ

Krievu valoda bērniem - Pygmalion valodu centrs


Kā tas notiek?

Viena līmeņa programma ilgst vienu akadēmisko gadu. Nodarbības notiek nelielās 4 - 7 cilvēku grupās divreiz nedēļā. Visas grupas tiek formētas, ņemot vērā vecumu un zināšanas. Tādēļ, lai pieteiktos dalībai kursos, ir nepieciešams veikt testēšanu.

Metode:

Pasniegšanas metode ir orientēta uz komunikatīvo prasmju attīstīšanu, runas uztveri ar dzirdi, kā arī tai piemīt vispārizglītojoša daba. To veicina komunikatīvās metodes, kas jau ir pierādījusi savu efektivitāti, pielietošana nodarbībās.

teenagestudents_1.jpg

Mācību grāmatas:

Nodarbībās izmantojamie mācību materiāli ir izstrādāti, ņemot vērā attiecīgajam vecumam raksturīgos un psiholoģiskos faktorus. Tēmas, kuras ir iekļautas mācību grāmatā, ne tikai ieinteresēs pusaudzi, bet arī paplašinās viņa perspektīvas. Nodarbībās tiek izmantotas ne tikai mācību grāmatas, bet arī interaktīvie materiāli, kas īpaši izstrādāti katrai programmai.

Pasniedzēji:

Ieinteresēt pusaudzi nav vienkāršs uzdevums, jo katram bērnam ir nepieciešams atrast savu pieeju. Valodu centra Pygmalion 17 gadu darbības laikā mums ir izdevies izveidot profesionālu komandu no vietējiem un ārzemju pasniedzējiem, kas labi pieprot savu amatu un viegli spēs iesaistīt pusaudzi mācību procesā.

Tas ir interesanti:

Visa kursa laikā tiek veikti divi testi, lai kontrolētu zināšanu progresu. Atskaite par sekmēm un apmeklētību tiek izsniegta vecākiem divreiz gadā. Pēc kursa beigšanas tiek izsniegts sertifikāts.