Educaro GmbH
← Doties atpakaļ

Educaro GmbH - Pygmalion valodu centrs


Pygmalion valodu skola ir uzsākusi sadarbību ar Vācijas uzņēmumu Educaro GmbH. Sadarbības projekta ietvaros Pygmalion valodu skola nodrošina vācu valodas apmācību medicīnas māsām, kuras mācās Educaro migrācijas stipendijas programmas ietvaros.

Stipendijas programmai var pieteikties medicīnas māsas ar pabeigtu augstāko vai profesionālo augstāko izglītību, vai Eiropas Savienībā atzītu medicīnas māsas sertifikātu. Mācību maksa par valodas apguvi līdz B1 serifikāta iegūšanai tiek pilnībā nosegta. Educaro migrācijas stipendija papildus nodrošina visu nepieciešamo dokumentu kārtošanu, kvalifikācijas dokumentu atzīšanu, kā arī sagatavo medmāsas intervijai ar darba devēju Vācijā. Pēc veiksmīgas intervijas tiek noslēgts darba līgums vēl vācu valodas apguves laikā.

Educaro stipendijas programma nodrošina atbalstu visa migrācijas procesa laikā līdz pat darba un dzīves uzsākšanai Vācijā. Slimnīca Vācijā nodrošina valodas kursus līdz B2 sertifikāta iegūšanai un atbalsta tālākajā profesionālajā izaugsmē.

Stipendijai var pieteikties portālā https://my.educaro.de/signup

Kontakttālrunis konsultācijām: +37122337917

Vairāk informācijas www.educaro.de

New Image.JPG