Jaunumi

Jaunumi - Pygmalion valodu centrs


Sagatavošanās IELTS eksāmenam

Sagatavošanās IELTS eksāmenam

Kursa sākums 22. novembrī! Nodarbības pirmdienās, trešdienās un piektdienās no plkst. 18:30-20:45. Kursa ilgums 32 stundas, 4 nedēļas. Nodarbības notiks attālināti. Vietu skaits ierobežots. Cena par visu kursu 195.00EUR.

TOEFL iBT

TOEFL iBT

TOEFL testa sagatavošanas kursa sākums 29.septembrī. Nodarbības notiks pirmdienās, trešdienās un piektdienās no 18:30-20:45. Kursa garums 32 stundas, 4 nedēļas. Cena par visu kursu 195.00EUR.

Jauna adrese

Jauna adrese

Cienījamie klienti un sadarbības partneri! Vēlamies paziņot, ka mūsu valodu centrs ir mainījis adresi. Tagad gaidīsim Jūs Pērses ielā 9/11, Rīga, LV1011. Ļoti ceram, ka situācija drīz mainīsies un mēs varēsim tikties ar Jums klātienē!

Latviešu valoda bērniem

Latviešu valoda bērniem

Latviešu valoda bērniem 9-11 gadi ar vasaras atlaidi 20%. Intensīvi-3 reizes nedeļā! Kad:pirmdienās, trešdienās un ceturtdienās no 12:00-13:30; Sākums: 14 jūnijs; Kur: Zoom platforma; Cik: 29€ nedēļā/6 stundas;

Online nodarbības

Online nodarbības

Individuālās nodarbības sākot no 18.00 EUR stundā! Plašs programmu klāsts tiešsaistē. Izvēlies savu valodu un sāc mācīties jau šodien!

Kursi ar NVA kuponu

Kursi ar NVA kuponu

Intensīvie kursi bezdarbniekiem vai darba meklētājiem ar NVA kuponu - BEZ MAKSAS

Latviešu sarunvalodas klubs

Latviešu sarunvalodas klubs

Latviešu sarunvalodas klubs tiešsaistē. Pavadi laiku lietderīgi un satiec jaunus draugus, mācoties latviešu valodu! Klubs domāts tiem cilvēkiem, kam jau ir A2-B1 līmenis, kas grib runāt, bet nevar pārvarēt valodas barjeru, kas visu saprot, bet nevar izteikt savas domas latviešu valodā.

Priecīgus Ziemassvētkus!

Priecīgus Ziemassvētkus!

Dārgie klienti! Vēlamies pateikties par aktīvu dalību kursos, spēju pielāgoties jaunajiem mācību apstākļiem par spīti šim izaicinājumu pilnajam laikam, kā arī par Jūsu neatlaidību turpināt apgūt zināšanas, neskatoties uz dažādiem mācību procesa apgrūtinājumiem. Ceram uz drīzu tikšanos klātienes nodarbībās un novēlam gaišus un bagātus Ziemassvētkus! Jaunajā gadā piepildīt iecerēto, nepazaudēt iegūto un atrast meklēto!

Educaro GmbH

Educaro GmbH

Pygmalion valodu skola ir uzsākusi sadarbību ar Vācijas uzņēmumu Educaro GmbH. Sadarbības projekta ietvaros Pygmalion valodu skola nodrošina vācu valodas apmācību medicīnas māsām, kuras mācās Educaro migrācijas stipendijas programmas ietvaros. Stipendijas programmai var pieteikties medicīnas māsas ar pabeigtu augstāko vai profesionālo augstāko izglītību, vai Eiropas Savienībā atzītu medicīnas māsas sertifikātu.

Angļu valoda bērniem

Angļu valoda bērniem

Invest in the future of your children, foreign language knowledge is the best investment!