Jaunumi

Jaunumi - Pygmalion valodu centrs


Online nodarbības

Online nodarbības

Individuālās nodarbības sākot no 18.00 EUR stundā! Plašs programmu klāsts tiešsaistē. Izvēlies savu valodu un sāc mācīties jau šodien!

Sagatavošanās IELTS eksāmenam

Sagatavošanās IELTS eksāmenam

Kursa sākums 12.aprīlī! Nodarbības pirmdienās, trešdienās un piektdienās no plkst. 18:30-20:45. Kursa ilgums 32 stundas, 4 nedeļas. Izmanto iespēju sagatavoties IELTS vai TOEFL iBT eksāmeniem, lai sasniegtu labāku rezultātu! Vietu skaits ierobežots!

Latviešu sarunvalodas klubs

Latviešu sarunvalodas klubs

Latviešu sarunvalodas klubs tiešsaistē. Pavadi laiku lietderīgi un satiec jaunus draugus, mācoties latviešu valodu! Klubs domāts tiem cilvēkiem, kam jau ir A2-B1 līmenis, kas grib runāt, bet nevar pārvarēt valodas barjeru, kas visu saprot, bet nevar izteikt savas domas latviešu valodā.

Priecīgus Ziemassvētkus!

Priecīgus Ziemassvētkus!

Dārgie klienti! Vēlamies pateikties par aktīvu dalību kursos, spēju pielāgoties jaunajiem mācību apstākļiem par spīti šim izaicinājumu pilnajam laikam, kā arī par Jūsu neatlaidību turpināt apgūt zināšanas, neskatoties uz dažādiem mācību procesa apgrūtinājumiem. Ceram uz drīzu tikšanos klātienes nodarbībās un novēlam gaišus un bagātus Ziemassvētkus! Jaunajā gadā piepildīt iecerēto, nepazaudēt iegūto un atrast meklēto!

Educaro GmbH

Educaro GmbH

Pygmalion valodu skola ir uzsākusi sadarbību ar Vācijas uzņēmumu Educaro GmbH. Sadarbības projekta ietvaros Pygmalion valodu skola nodrošina vācu valodas apmācību medicīnas māsām, kuras mācās Educaro migrācijas stipendijas programmas ietvaros. Stipendijas programmai var pieteikties medicīnas māsas ar pabeigtu augstāko vai profesionālo augstāko izglītību, vai Eiropas Savienībā atzītu medicīnas māsas sertifikātu.

TOEFL iBT

TOEFL iBT

Sakarā ar ierobežojumiem valstī līdz 11.janvārim testi nenotiek.

Angļu valoda bērniem

Angļu valoda bērniem

Invest in the future of your children, foreign language knowledge is the best investment!

VIAA projekts

VIAA projekts

JAUNUMS ! Nodarbības Datorzinību programmās VIAA projekta ietvaros notiks ATTĀLINĀTI! Aicinām interesentus no visas Latvijas izmantot šo iespēju un pieteikties līdz 22.oktobrim.

Kursi ar NVA kuponu

Kursi ar NVA kuponu

Intensīvie kursi bezdarbniekiem vai darba meklētājiem ar NVA kuponu - BEZ MAKSAS

Vakance

Aicinām pievienoties mūsu komandai LATVIEŠU VALODAS PASNIEDZĒJU un VĀCU VALODAS PASNIEDZĒJU