Atsauksmes

Atsauksmes - Pygmalion valodu centrs


Valdes locekle, A/S "Gaso"

Baiba Bebre


Valdes locekle, A/S "Gaso"

Dino ir viens no labākajiem pasniedzējiem, kurš man jebkad ir bijis. Viņš lieliski izskaidro gramatiku un neskaidros vārdus. Viņš ir lielisks angļu valodas sarunu biedrs, kad runājot kļūdos, viņš taktiski palabo un saruna turpinās. Noteikti turpināšu uzlabot savu angļu valodu pie viņa un iesaku visiem pārējiem!

A/S "Gaso"

J. Hockertz


A/S "Gaso"

I am very thankful to my teacher of Latvian language because of her efficient didactic approach as well as her flexibility to adopt to my needs. In general, as in other countries, also in Latvia knowledge of the national language is a huge advantage both regarding professional needs and private life. It would be hard to deal with the language without my teacher. Therefore I can recommend the service.

A/S "Gaso"

S. Krūmiņa


A/S "Gaso"

Преподаватель Людмила - отличный преподаватель русского языка, может найти подход к любому студенту, индивидуально приспосабливает содержание курса к моим специфическим нуждам. Очень рекомендую преподавателя независимо от того нужно ли Вам только улучшить уже существующие знания или выучить язык с нуля.

"Groglass" darbinieki

Groglass


"Groglass" darbinieki

Uzņēmuma "Groglass" darbinieki jau vairākus gadus Pygmalion valodu centrā pilnveido savas biznesa angļu valodas zināšanas. Kā atzīst paši darbinieki, tad Pygmalion pasniedzēji allaž cenšas pēc iespējas optimālāk pielāgot mācību programmu viņu vajadzībām, kā arī rūpējas, lai tiktu izmantots daudzveidīgs mācību materiālu klāsts."

AS "Olainfarm" Administratīvais direktors G. Melnis

OlainFarm


AS "Olainfarm" Administratīvais direktors G. Melnis

Valodu centra "Pygmalion" pasniedzēji mūsu uzņēmumā pasniedz angļu valodu jau otro gadu, piecām grupām. Pasniedzējus varētu raksturot kā profesionāļus ar pieredzi.

Visvairāk esam apmierināti ar to, ka nadarbību grafiku var pelāgot mūsu uzņēmuma darba gaitai. Nodarbībās parasti norit ļoti laba atmosfēra, nodarbībās ir nokļauti gan gramatiskie, gan komunikācijas uzdevumi, kā arī diskusijas. Ļoti patīkama ir arī personiskā attieksme pret katru studentu, kas palīdz studentiem justies brīvi un veiksmīgi apgūt materiālu, kā arī palielināt angļu valodas zināšanas.