News

News - Pygmalion Language Center


Bezmaksas kursi ar NVA kuponu

Bezmaksas kursi ar NVA kuponu

ANGĻU valodas kursi nodarbinātām personām ar NVA kuponu BEZ MAKSAS. Aicinām pieteikties līdz 30. jūnijam.

IELTS preparation course

IELTS preparation course

Get ready for your IELTS exam just for 224.00EUR. Classes Mondays, Wednesdays and Fridays from 18:30-20:45. Duration of the course is 32 hours, 4 weeks.

English for kids

English for kids

Invest in the future of your children, foreign language knowledge is the best investment!

Study languages online!

Study languages online!

Choose to study your favourite language online and start today!

TOEFL iBT

TOEFL iBT

TOEFL tests will take place at Perses street 9/11, Riga. For additional information please call +37129141502

New address

New address

Dear students and partners! We are pleased to announce, that our centre has moved to new address at Perses street 9/11, Riga, LV1011. Hoping to meet you offline soon !

Latviešu valoda bērniem

Latviešu valoda bērniem

Latviešu valoda bērniem 9-11 gadi ar vasaras atlaidi 20%. Intensīvi-3 reizes nedeļā! Kad:pirmdienās, trešdienās un ceturtdienās no 12:00-13:30; Sākums: 14 jūnijs; Kur: Zoom platforma; Cik: 29€ nedēļā/6 stundas;

Latviešu sarunvalodas klubs

Latviešu sarunvalodas klubs

Latviešu sarunvalodas klubs tiešsaistē. Pavadi laiku lietderīgi un satiec jaunus draugus, mācoties latviešu valodu! Klubs domāts tiem cilvēkiem, kam jau ir A2-B1 līmenis, kas grib runāt, bet nevar pārvarēt valodas barjeru, kas visu saprot, bet nevar izteikt savas domas latviešu valodā.

Priecīgus Ziemassvētkus!

Priecīgus Ziemassvētkus!

Dārgie klienti! Vēlamies pateikties par aktīvu dalību kursos, spēju pielāgoties jaunajiem mācību apstākļiem par spīti šim izaicinājumu pilnajam laikam, kā arī par Jūsu neatlaidību turpināt apgūt zināšanas, neskatoties uz dažādiem mācību procesa apgrūtinājumiem. Ceram uz drīzu tikšanos klātienes nodarbībās un novēlam gaišus un bagātus Ziemassvētkus! Jaunajā gadā piepildīt iecerēto, nepazaudēt iegūto un atrast meklēto!

Educaro GmbH

Educaro GmbH

Pygmalion valodu skola ir uzsākusi sadarbību ar Vācijas uzņēmumu Educaro GmbH. Sadarbības projekta ietvaros Pygmalion valodu skola nodrošina vācu valodas apmācību medicīnas māsām, kuras mācās Educaro migrācijas stipendijas programmas ietvaros. Stipendijas programmai var pieteikties medicīnas māsas ar pabeigtu augstāko vai profesionālo augstāko izglītību, vai Eiropas Savienībā atzītu medicīnas māsas sertifikātu.